Tack Tommy!

På månadsmötet i oktober avtackades Tommy Karlstedt för sitt förtjänstfulla och mångåriga arbete som webbmaster i Bankeryds Fotoklubb. Tommy har varit klubbens webbmaster sedan 2002 och har därmed fullgjort uppdraget i hela 12 år. Tommys gedigna kunskaper har varit mycket värdefulla och hans engagemang i ämnet har också gynnat betydligt fler än Bankeryds Fotoklubb. Här kommer ytter-ligare några exempel på hemsidor som Tommy har varit med och skapat:

www.fiskeaventyr.se
www.campextreme.se
www.saltbutiken.se
www.highlandphoto.se
www.hyrthea.se
www.stayoffroad.se
www.insatplutonen.com
www.alienbase.com
www.videogames.se

Stafettpinnen tas nu över av Dick Wåhlin och Leif Arvidsson som tillsammans kommer att sköta klubbens nya Hemsida.

Här finns en länk till den hemsida som Tommy byggt helt från grunden och som kommer att finnas kvar en tid för att bevara bl.a, histioriska resultat m.m

Bankeryds Fotoklubb, Hemsida fram till oktober 2014

 

Etiketter: avtackningar

Kommentera gärna:

Senaste inläggen

Senaste kommentarer

Bloggarkiv

Länkar

-

Etikettmoln